Grup Akademi Sigortacılık Aracılık Hizmetleri;

15 yılı aşkın süredir; Profesyonel acente olarak sinayi, ticari, bireysel risklerle ilgili elementer, sağlık hayat branşlarında satış ve pazarlama, hasar danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Şirketimizin genel müdürü ve sermayedarı Sn. Bülent Gazioğlu, Yapı kredi sigorta’da satış-pazarlama ve banka sigorta yönetmeni olarak uzun yıllar çalıştıktan sonra Grup Akademi Sigorta Aracılık Hizmetlerini kurarak bugün sektörde saygıyla anılan güvenilir ve öncü bir acente haline gelmiştir. 2009-2013, 2013-2016 yıllarında mesleğini temsil etmek üzere İzmir ticaret odası komite üyeliği ve komite başkanlığını yapmıştır.

Şirketimizi ve acentesi olduğumuz şirketleri;
Sigorta’ya ihtiyacı olan herkesin tercih edebileceği, 7/24 Ulaşılabilir, Kolay hızlı çözümler üreten ve iletişim kurabilen bir sigorta markası yaratmak,

Acentesi olduğumuz sigorta şirketlerimizin köklü, yerli, dürüst, güçlü ve kurumsal değerleri ışığında sektöre yön veren, sigorta bilincini yaygınlaştıran, hizet odaklı ve standartları yükselterek şirketimizin ve çalıştığımız şirketlerin değerini arttırmaktır.

Sigortacılığın etik kurallarına uymak üretkenlik dürüstlük , güven, müşteri odaklılık, öncülük ve sinerji yaratarak ülke ekonomisine katma değer yaratarak istihdamı arttırmaktır.

Bülent Gazioğlu
Kurucu / Genel Müdür

Aylin Halıcı
Müşteri Temsilcisi

Tansu Dağdelen
Sigorta Danışmanı

Müberra Erkan
Sigorta Danışmanı